Jump to content

Povrat sredstava sa kartice


hetta

Preporučene objave

Dakle, imam li se na koji Zakon/propis, članak itd. pozvati ako želim da mi se vrate novci uplaćeni na karticu poslovnog subjekta koji zbog koroni ne pruža usluge još od 19.3.2020.? I tko zna kad će početi...u njihovim uvjetima koji stoje isti oduvijek, nisu se mijenjali u koroni piše da ne vraćaju uplaćen novac. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Ne može se tražiti gotovinski povrat uplaćenih novčanih sredstava, ulaznica ili bonus bodova sa xxxxxxxxx kartice. Po početku rada može se tražiti povrat sredstava za kupljene ulaznice za predstave koje su bile otkazane."

Mislim da je jasno o kome/čemu se radi. Imam par stotina kuna na kartici koje ću neznamkad iskoristiti, ako ikad.

uređeno: od hetta
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, posve Vas razumijem, ali se bojim da su oni u pravu. Eventualno kad bi se skupila dovoljna količina korisnika koja bi vršila pritisak za povratom novčanih sredstava i na taj način dovela izdavača u situaciju da iskoristi svoje pravo da u bilo kojem trenutku izmijeni i/ili dopuni ove Opće uvjete, te takve promjene stupaju na snagu danom objave.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija