Jump to content
Simplired

Pravnik pipravnik

Preporučene objave

Dobila sam ponudu da 20 dana radim kao tajnik u osnovnoj školi , a problem je u tome što ne znam hoću li onda moći aplicirati za radno mjesto pravnik-pripravnik u Hepa za koje sam poslala papire ima 4 mjeseca jer natječaj još nije gotov ( tek je bio prvi krug testiranja). Ne znam gleda li se tajnik  i pravnik kao isto zanimanje 😟 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 37 minuta, Borbena7 je napisao:

A uvjeti za natječaj u HEP-e su bili?

VSS    znanje stranog jezika  znanje rada na PC-u

životopis  motivacijsko pismo  potvrda ili elektronički zapis o radno-pravnom statusu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje – ne stariji od 30 dana  uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak – ne stariji od 30 dana  preslike dokaza o ispunjavanju ostalih uvjeta iz oglasa: preslika diplome traženog stupnja stručne spreme,, dokaz o znanju stranog jezika, dokaz o znanju rada na PC (preslika svjedodžbe /dopunske isprave /uvjerenja/certifikata ili vlastoručno potpisana izjava).

Podijeli ovu objavu

Mislila sam uvjete vezano za radno iskustvo, ali očito da nema ništa posebno propisano. Pripravnik je osoba koja se prvi put zapošljava u zanimanju za koje se školovala, a posao tajnika škole bi bio taj posao.

Podijeli ovu objavu

Prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

Mislila sam uvjete vezano za radno iskustvo, ali očito da nema ništa posebno propisano. Pripravnik je osoba koja se prvi put zapošljava u zanimanju za koje se školovala, a posao tajnika škole bi bio taj posao.

Hvala na odgovoru.

Podijeli ovu objavu

, Borbena7 je napisao:

U pravilu se pripravnikom/vježbenikom smatra i osoba koja nema 12 mjeseci iskustva u stupnju stručne spreme za koje se natječe. Barem u državnoj/javnoj službi.

Podijeli ovu objavu

, atomic95 je napisao:

U pravilu se pripravnikom/vježbenikom smatra i osoba koja nema 12 mjeseci iskustva u stupnju stručne spreme za koje se natječe. Barem u državnoj/javnoj službi.

To sam isto cula i zato sam zbunjena.

Podijeli ovu objavu

Tako vam je u državnoj i javnoj službi sigurno. Privatni sektor regulira interni aktima. To možete slati pojedinačne upite u odnosu na radna mjesta. Pretpostavljam da hep i ostale državne tvrtke imaju ista pravila kao i javni sektor, iako se radi o tvrtkama, a ne javnim službama. 

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...