Jump to content

Podstanarstvo


jacoDS

Preporučene objave

Pozdrav..imam pitanje u ime prijatelja ovaj puta nije od mene..on je bio podstanar u stanu u kojem je bio do isteka otkaznog roka..on je izbacio svoje stvari van iz stana osim nekih koje su mu ostale u jednoj sobi a najmodavci su promjenili bravu..on je kako mi je rekao dao njima 1000 kn a ostao im je duzan oko 5000 kn za rezije i za stanarinu..zivio je sa obitelji uz to da ima dvoje male djece 2 mjeseca u stanu..i sad mu se prijete da ce mu ako ne plati do ove srijede stvari pobacati i da ce ga tuzit privatno valjda na ovrhu..a i da ce ga trazit i saznat gdje se nalazi i da ce njegovom novom najmodavcu rec kakav je i sto im je napravio i da ce ga oklevetati po susjedstvu i da ce dovesti do toga da ce morati na ulicu sa djecom i da ce opet traziti gdje je da mu opet isto napravi..nego ovako jasno mi je da ce ga tuzit i ovrsit ga ali dali smiju sa njegovim stvarima to raditi na svoju ruku i dali smije raditi to da se trazi najmodavca i da ga se kleveta..hvala jos jednom i sorry ako sam gdje sto krivo napisao..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija