Jump to content

Rješenje


Keruzino

Preporučene objave

Bok decki! Ja sam postavio pitanje postovanom budi,al ga nema,ako ko zna nek mi odgovori. Dakle od 2017 cekam taj hrvi,pitanje! na prvostupanjskom sam sada drugi puta dobio privremeno,dal mi drugost.moze pobiti tu ocjenu i dati manje od 20% ili dal moze drugostup. dati trajno umjesto privremeno,kontinuirano ljecen od 93 Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Keruzino je napisao:

Bok decki! Ja sam postavio pitanje postovanom budi,al ga nema,ako ko zna nek mi odgovori. Dakle od 2017 cekam taj hrvi,pitanje! na prvostupanjskom sam sada drugi puta dobio privremeno,dal mi drugost.moze pobiti tu ocjenu i dati manje od 20% ili dal moze drugostup. dati trajno umjesto privremeno,kontinuirano ljecen od 93 Hvala!

Zakon kaže tri puta na DLP i onda trajno ( ima iznimaka da su išli neki i četiri puta ), pa zašto bi Ti bio iznimka ? Ako se ne liječiš redovito i ako bi u nalazu pisalo da " ide poboljšanje " mogli bi smanjiti ali čisto sumnjam da će to napraviti.naravno , bit je redovita kontrola i po mogučnosti bolničko liječenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Buda nisi me shvatio,ja ne trazim trajno niti zelim biti iznimka,ljecim se od93 i zadnji nalazi su migori nego kad sam isao prvi puta na vjestacenje,a skinuli mi 10 posto,pa ko zeli trajno? Gdje sam to napisao? Ja sam u mirovini mogao biti 93,ali sam radio,e sad sam u mirovini od 2008 i ljecio sam se,a znao sam davise nemam pravo na hrvi,dakle 12 god.cekam,k9ja iznimka???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani keruzino, smirite se i polako, ovdje vam ljudi kao buda, prof itd pokušavaju objasniti i dati informacije iz cilja pomoći nekome a ne odmoći i ne naslađivati se tuđoj bolesti. Naravno da vam II stupanjska može dati manje a znam i slučajeva da je zbog pogoršanja bilo rješenja i na više (s 20 na 30). Što se tiče trajnog rješenja koliko vidim zavisi od kojeg datuma vam je počelo teći prvo privremeno rješenje. Ako ste dobili privremeno npr. od 01.03.2018. u pravilniku o metodologijama vještačenja piše do 3 godine, e sad zavisi kada ste bili drugi put ili će te bili i ako je između prošlo 3 godine trebali bi ste dobiti za trajno a ako nije opet ide privremeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija