Jump to content

Kcer neda unuce


mejna

Preporučene objave

Postovani pomagajte imam unuku od 5 god.othranila sam ju, davala sve od sebe s puno ljubavi i paznje i ono mene jako voli, ali krvavo sam se borila jer moja kcer i njen gospodin su mi radili puno problema izmisljanja lazi pokvarenosti da mi nedaju unuce sto to i danas rade obecaju da cu vidjeti unuce i to se uvijek preokrece jer puno su prevrtljivi i bez dogovorene rijeci.Skoro smo zavrsili i na sudu pa sam se uvijek povukla.Moja kcer mi je odavno okrenula leda a to znaci nista ju ne zanima u vezi mene odricala se mene, tjerala me van iz svog stana, zakljucavala vrata prozore , ja ju molila samo da vidim unuce.Sve ovo vam pisem iz razloga sto nije nikakva majka ona to dijete i ne vidi samo gleda ovog svog i on joj je sve.Kad je okrenula leda meni i mojima onda bi se covjek upitao kakav je to covjek.On je veliki manipulator i ona samo njega slusa, nikad nisam prihvazila tu vezu, brak on je statiji od nje 7 god i bio zenjen  ima odraslog sina.Kad trazim samo da vidim unuku koja me stalno trazi i place za mnom moja kcer po njegovom nalogu ubijdk nafe razlog da ne dolazim kao dogovoricemo se drugi put sad je razlog korona, oni se zatvaraju u stanu niko im ne dolazi i samo suu.bliskom kontaktu sa njegovom majkom i ocuhom sto maksimalno naguravaju mojoj unuci koja ih bas ne voli sto mi to i isprica.Moja kcer me ne postuje, ne cijeni ne obilazi nit razgovara sa mnom nista joj ne znacim jedino sto se ja sto ispada naguravam da samo cujem i vidim unuku jer po njenom to bi bilo nikad a ja to ne mogu dozvoliti znaci ja samo trazim susret i bidanje djeteta nista drugo.Ja sam se razboljela zbog moje kceri a u meduvremenu dozivjela sam i smrt oca sto nju bas i nije dotaknulo. To nju bas i ne zanima.Molim ta pomoc!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , rozenaočale je napisao:

Ovakvo nešto javno govorite o vlastitoj kćeri i onda se čudite što Vam ne da viđati unuku?

Pa niste me onda dobro razumjeli zasto ne bi javno rekla istinu nek cijeli svijet zna kako mi je kcer okrenula leda ali uvijek mi je radila probleme onda po vama trebala bih sutjeti i patiti pa zato trazim pomoc koju nisam dobila od tebe rozenaocale

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , mejna je napisao:

Pa niste me onda dobro razumjeli zasto ne bi javno rekla istinu nek cijeli svijet zna kako mi je kcer okrenula leda ali uvijek mi je radila probleme onda po vama trebala bih sutjeti i patiti pa zato trazim pomoc koju nisam dobila od tebe rozenaocale

U potpunosti podržavam prijedlog kolegice iznad, dapače, molim Vas, za Vaše dobro, da otiđete u CZSS i tražite da Vas kombinirano psihijatrijski psihologijski vještače jer će Vam to pomoći da riješite svoje probleme kojih itekako imate, ali ih niste svjesni. Projekcija osobnih nedostataka, problema i grešaka na vlastito dijete i zloba i mržnja koju sijete prema njoj je sve samo ne zdrava i dobra.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija