Jump to content

Kamere za mjerenje brzine - nepropisno pretjecanje ispod ograničenja brzine


mischa

Preporučene objave

Pozdrav svima. 

U jednom slavonskom selu vozila sam iza poljoprivrednog vozila koje se kretalo 20km/h. Naravno, imalo je i prikolicu. Iako je bila puna crta (sve je bilo pusto, auta nigdje na vidiku, ali to nije bitno), pretekla sam ga brzinom mozda 50-60 km/h da bih skuzila da je upravo ispred nas kamera za mjerenje brzine. Ograničenje u selu je 70 km/h, znaci vozila sam ispod ograničenja dok sam ga pretjecala.

Zanima me, slikaju li te kamere bas svako vozilo ili se aktivira senzor brzine pa slikaju samo one koji voze iznad ograničenja? Trebam li ocekivati kaznu za nepropisno pretjecanje?

 

Hvala!

uređeno: od mischa
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 sati , mischa je napisao:

Pozdrav svima. 

U jednom slavonskom selu vozila sam iza poljoprivrednog vozila koje se kretalo 20km/h. Naravno, imalo je i prikolicu. Iako je bila puna crta (sve je bilo pusto, auta nigdje na vidiku, ali to nije bitno), pretekla sam ga brzinom mozda 50-60 km/h da bih skuzila da je upravo ispred nas kamera za mjerenje brzine. Ograničenje u selu je 70 km/h, znaci vozila sam ispod ograničenja dok sam ga pretjecala.

Zanima me, slikaju li te kamere bas svako vozilo ili se aktivira senzor brzine pa slikaju samo one koji voze iznad ograničenja? Trebam li ocekivati kaznu za nepropisno pretjecanje?

 

Hvala!

Samo si ga zaobišla,nema kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija