Jump to content

Ugovor za stalno Učiteljima razredne nastave koji rade u vrtiću


Magic Acid

Preporučene objave

Poštovani,

poslodavac mi konstantno govori da bi mi dao ugovor za stalno u vrtiću, ali nemože jer nisam odgajatelj nego učitelj. Ja neplaniram završiti još jedan fakultet.

Dali oni imaju zakonsku osnovu (da mi nemogu dati ugovor za stalno) ili su to prazne priče?

Još jedna stvar, što se događa samnom ako nakon 3 godine i dalje tamo radim, pošto zakon o radu kaže da se smatra da je to onda ugovor na neodređeno??

Pitanje je kako dobiti ugovor za stalno u privatnom vrtiću, a da nisam odgajatelj nego učitelj. Malo mi čudno da su tako rigorozni za privatne vrtiće.

uređeno: od Borbena7
Nepotrebno komentiranje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 sati , Magic Acid je napisao:

poslodavac mi konstantno govori da bi mi dao ugovor za stalno u vrtiću, ali nemože jer nisam odgajatelj nego učitelj.

Pogledajte čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.

prije 19 sati , Magic Acid je napisao:

Dali oni imaju zakonsku osnovu (da mi nemogu dati ugovor za stalno) ili su to prazne priče?

Kako ste došli na ovo radno mjesto, putem natječaja ili?

prije 19 sati , Magic Acid je napisao:

Još jedna stvar, što se događa samnom ako nakon 3 godine i dalje tamo radim, pošto zakon o radu kaže da se smatra da je to onda ugovor na neodređeno??

Nije baš tako jednostavno. Ukoliko je bio raspisan natječaj kako je glasio u dijelu koji se odnosi na potrebe zapošljavanja? I što kaže Vaš ugovor o radu, na koliko se sklapa i zašto baš na taj rok?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija