Jump to content

Djelatnici za psihosocijalnu pomoć?


Draganec

Preporučene objave

Prije 53 minuta, Draganec je napisao:

Da li je koga od banitelja posjetila osoba za psihosocijalnu pomoć. Da li je timu psihijatar. Dr.. ili upravni pravnik sa naputkom rada?

Zašto jednostavno ne nazoveš najbliži ured za branitelje gdje postoju ured za psihosocijalnu pomoć braniteljima ? Dobiješ najpodrobnije informacuje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , buda2 je napisao:

Zašto jednostavno ne nazoveš najbliži ured za branitelje gdje postoju ured za psihosocijalnu pomoć braniteljima ? Dobiješ najpodrobnije informacuje.

Nazvali su oni mene i pitali da li sam zatražio osobe da me se posjeti u vezi psihosocijalne pomoći. Da su dobili iz Ministarstva branitelja zapisnik, što je točno. Kada su bili kod mene u vezi prilaza do zgrade i prolagodbu stana zbog bolesti, upitali su me da li je ikad itko bio kod mene u vezi psihosoc.pomoći. Izjavio sam da nije, a niti sam tražio.

Sad me je pitala djelatnica iz najbližeg ureda, zašto sam zatražio da me netko posjeti. Obavjestit će me o dolasku. Kada i ostalo ne znam.

Zato pitam u kom sastavu dolaze...liječnik, psihijatar ili netko koga znam da radi u tom centru što smatram da je pucanj u prazno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija