Jump to content

vise kazni za brzinu s istog mjesta u periodu mjesec dana


maraac123

Preporučene objave

Pozdrav,

uspio sam dobiti tri kazne za brzinu u periodu od mjesec dana, slikano istom kamerom(postavljena nova kamera za koju nisam znao). 
svaka od njih iznosi od 3 do 7 tisuca kuna. 

Sam sebi se ne mogu nacudit kolki sam debil kad sam to uspio al evo htio bi vas pitat sto mislite kako najbezbolnije proci u ovoj situaciji? 
Student sam, primanja nemam a ni love bas. Nikad nisam za nista bio kaznjavan. koju obranu uopce iznjeti na sudu? 
zasad sam doma dobio te koverte i moram dostaviti ime vozaca u roku 15 dana. 
ima li kakvih savjeta?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 59 minuta, Iustitia_ZD je napisao:

A za svaku kaznu će se voditi zaseban postupak.

Kakve su visine kazne u pitanju? Pitam zbog bodova, ako se skupi 12 to znači ukidanje vozačke dozvole i ponovno polaganje nakon 2 godine.

Svaka je dosla pojedinacno da. Uopce ne znam kako iznjeti obranu sad za to kad su tri posebne al sve s iste kamere. 
na tom papiru pise da je kazna propisana za taj prekrsaj od 3000 do 7000 kuna, bodovi se ne spominju. Ne znam iskreno koliko bi bodova islo uopce za to. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije uopće bitno što je jedna te ista kamera.Za prvi prekršaj (koji dođe) bit ćeš nekažnjavan pa će u kazna bit manja.

Ukupno ćeš dobit 9 bodova.

A uz bodove ide i zabrana vožnje.Za drugi put najmanje 3 mjeseca a za treći najmanje 6 mjeseci.

Čl.53 st.4,9 i 11 https://www.zakon.hr/z/78/Zakon-o-sigurnosti-prometa-na-cestama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija