Jump to content

Žalba na odluku o odabiru na natječaju za posao u gradskoj bolnici


MedicinarZG

Preporučene objave

U petak sam bio na razgovoru za posao na kojem su izabrali osobu za koju znam da je po ocjenama i radnom stažu lošija nego ja posao jer natječaj je bio namješten. Zanima me mogu li se žaliti? Na temelju kojeg zakona jer na odluci ne piše kao na odlukama natječajima za posao da se može uložiti prigovor u roku od 8 dana (ulaze li u to i dani vikenda?). Riječ je o poslu jedne gradske bolnice gdje sam saznao da sam bio prvi odabir je sam po stručnosti bio najbolji kandidat, ali da je netko tijekom dana progurao kandidata koji je jedva završio isti studij. Sam razgovor za posao je prošao odlično jer sam znao sve što su me pitali. Zanima me može li se tu što učiniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Subjektivan dojam (usmeni razgovor ili intervju) nikad nije moguće objektivno vrednovati.

Ukoliko ovaj drugi kandidat ispunjava formalne uvjete natječaja i dobio je veću ocjenu/bolje mišljenje komisije za provedbu natječaja, nećete moći ništa uraditi. Nažalost, vrlo čest epilog natječaja u nas.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija