Jump to content
ameliedelis

Prijava na burzu

Preporučene objave

Pozdrav! Meni 31.7. Ističe ugovor i poslodavac mi ga neće produžiti. Imam uvjete za naknadu ali me zanima moram li ja čekati 1.8. Za prijavu na burzu ili mogu prijaviti ranije, npr 29.7. pošto znam koji mi je zadnji radni dan? Isto tako, moram otići na 2 tjedna izvan zagreba, oce li biti ikakvih problema ako se prijavim na burzu i onda odem? Hvala!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Kako Vam je rečeno, dok traje radni odnos ne možete se prijaviti, a bez obzira na odlazak možete se prijaviti elektronskim putem ili osobno po povratku, ali pri tome pazite na rok od 30. dana računajući od dana prestanka radnog odnosa.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Similar Content

• objavio ameliedelis
      Pozdrav! Zanima me koje sve točno dokumente moram ponjeti kada idem na burzu prijaviti se za naknadu zbog otkaza. Dobila sam otkaz tj poslodavac mi neće produžiti ugovor zbog manjka posla pa me zanima što sve moram ponijeti od papira kako bi ostvarila tu naknadu. Hvala na odgovoru!
    • objavio Nesiguran
      Novopečena sam majka i trenutno sam nezaposlena. U birokratskom kaosu se ne snalazim najbolje i zanima me koje naknade mogu dobiti od države i/ili grada (Zagreba) 
      Unaprijed puno hvala na odgovorima! 
    • objavio Vanessa7777
      Postovani svi, ispricavam se ako je pitanje vec odgovoreno. Van sebe sam vise i hitno trebam odgovor. U firmi sam vec 11 mjeseci na neodredjeno, placa mi konstantno kasni .Htjela sam dat otkaz prije i rekao je da moram odraditi otkazni rok pa sam odlucila ostati. Sada kada mi placa OPET kasni a stanarina nemoze cekati, ja zelim hitno dat otkaz! Molim vas savjete kako i da li je moguce da ne odradim otkazni rok od mjesec dana?? Jer znam da on inzistira na tome a u ugovoru pise sugladno dogovoru ili tako nesto. Koji su razlozi da se ne mora odraditi otkazni rok? Puno hvala unaprijed
  • Online korisnici

• Napravi novi...