Jump to content

Ovrha poslodavac


mm1888

Preporučene objave

Pozdrav 

Postar mi na adresu donio rjesenje javnog bilježnika o ovrsi. Ja planiram slati zalbu, nije mi jasno kako su oni mogli poslati ovrhu tj.rjesenje a nitko drugi ne salje 

 

Takoder, dali je poslodavac duzan izvršavati ovrhu ako je predmet na fini i poslali prema poslodavcu. Nisu u redoslijedu placanja, drugi su i sad bi oni da budu prvi, a jedna ovrha mi vazna da se placa i prva po ocevidniku. Dali bi ista pomoglo ako se ide sa bjanko zaduznicom pa da onda to ovi koji su prvi posalju poslodavcu. Meni vazno samo da su ovi koji su prvi da i budu prvi da oh se ne dira.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , mm1888 je napisao:

Postar mi na adresu donio rjesenje javnog bilježnika o ovrsi. Ja planiram slati zalbu, nije mi jasno kako su oni mogli poslati ovrhu tj.rjesenje a nitko drugi ne salje 

Koji je datum donošenja tog rješenja o ovrsi?

prije 15 sati , mm1888 je napisao:

Takoder, dali je poslodavac duzan izvršavati ovrhu ako je predmet na fini i poslali prema poslodavcu. Nisu u redoslijedu placanja, drugi su i sad bi oni da budu prvi, a jedna ovrha mi vazna da se placa i prva po ocevidniku. Dali bi ista pomoglo ako se ide sa bjanko zaduznicom pa da onda to ovi koji su prvi posalju poslodavcu. Meni vazno samo da su ovi koji su prvi da i budu prvi da oh se ne dira.

Pojasnite ovaj upit, jer ste ovdje svašta naveli, ali nedovoljno jasno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dali poslodavac mora izvrsit ovrhu po duhu koji je vec na fini, radi se o eps matrixu koji su slali poslodavcu i blokirali me ma fini danas vec. Poslodavcu stiglo postom. Pa mi javili 

Sa fine ne zele povuci, a poslodavac kaze da nece uplacivat ako nisu po redoslijedu naplate 

 

Jedna druga ovrha je prva po ocevidniku i ceka 17.10, a gospoda iz eos matrixa su drugi  po ocevidniku, 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , mm1888 je napisao:

Datum je 27.08

U pitanju je 2019. godina?

prije 22 sati , mm1888 je napisao:

Jedna druga ovrha je prva po ocevidniku i ceka 17.10, a gospoda iz eos matrixa su drugi  po ocevidniku, 

Ako su istovremeno zatražili ovrhu preko Fine i preko plaće za isti dug, tada ih poslodavac može odbiti sa obrazloženjem da nisu dokazali nemogućnost naplate preko Fine, te neka mu dostave originalnu ovršnu ispravu na postupanje, a koja je prema svemu navedenom dostavljena Fini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija