Jump to content

Zajedničko korištenje prostora


Zoro5

Preporučene objave

Pozdrav,imam jednu situaciju za koju bi volio čuti mišljenja.Naime zakupodavac sam gradskog prostora i plaćam najamninu duplo veću od početne cijene na javnom natječaju.U tom prostoru obavljam svoju djelatnost i kompletno je namješten mojom opremom.E sad,Grad mi je iznio potrebu za korištenjem tog prostora u gradske svrhe radi srodne djelatnosti jer u Gradu nemaju prikladan prostor s tim da bi se koristio svaki dan a isto tako oprema u njemu bi se amortizirala i koristila u svrhu te djelatnosti.Ja sam spreman ustupiti i prostor i opremu te pristati na zajedničko korištenje s tim da me muči financijska strana priče.Koliku kompenzaciju tražiti..otpis cijelog najma za vrijeme korištenja mi se čini previše traziti a kažu da je korektno da plaćam početnu cijenu najma s natječaja,s tim da ce se moja oprema amortizirati puno više nego samo mojim korištenjem i to se isto na neki način mora kompenzirati i grad se spreman nagoditi.Je li pametno voditi odvjetnika sa sobom prilikom sastavljanja ugovora? Hvala na mišljenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija