Jump to content

COVID-19


Mrljavac

Preporučene objave

Svi smo mi  (uglavnom-mišljenja sam 90% populacije) pozitivni na tu novonastalu, ja bih je nazvao "Kugom" Branitelji, držte se i preživjet ćemo i to S*anje.  Ovaj "Belaj", kao što bi rekli Bosanci nitko nije predvidio. Imamo mi branitelja, (neću o sebi) koji su slatki, (šećerna bolest, visoki krvni tlak, depresija i ostala sranja....da ne nabrajam boleščurine.....)..Ja sam nadam se zdrav...i nisam bio 5-6 godina kod liječnika ali prošao sam noćne more i ratna sranja i višestruka ranjavanja...ali, što dođe, to i prođe i prilagodimo se. Momci Pi*dolomci, dršte se jer neće nam nitko pomoći ako si sami ne pomognemo. Svim Braniteljima Svako Dobro, a i svim građanima RH. :-)Untitled-1.jpg.490c38831717e4d32e24bef306db90d2.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma, Bravo Ti Tebi Kompa, Čuvaj se ove "Kuge" i oprezan budi.  Nekad smo znali tko nas "napada" a sada ........kojekakvi virusi, a obrane nema. Ne pomaže ni Zolja, Liječnici,, jedino da "zbrišemo" u rijeku, Dravu, Savu, Dunav. Kompa ili Splav, Jahta.....agregat za struju i dobri štapovi za pecanje.....ali imamo i obitelj i moramo i na njih misliti  (nayebasmo)   Dobar si , Dobar Kompa-Satniče  :-) Svako Ti Dobro i tvojoj obitelji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija