Jump to content

NADOGRADNJA ZIDA (međe) MOLIM POMOC


Zeko1392

Preporučene objave

Dobar dan svima. Vidim da na ovoj stranici ima zanimljivih diskusija i raznih problema pa bih molio pomoc nekoga tko se razumije u medususjedske odnose i prava susjeda. Imam problem sa susjedom koji zeli gradit parkiraliste na svojoj zemlji koja se medutim nalazi tocno iznad moje kuce. Podignuti zid je međa izmedju nas dvoje(njegove bavce i mojeg dvorista). Svaki put kada padne kisa iz te bavce se sve salije u moje dvoriste jer je on tu bavcu pretrpao zemljom kako bi sad gradio parkiraliste. I sad je odlucio nadogradit zid kako bi izravnao podlogu za parking. Tom gradnjom bi meni s kucnih vrata ZAKLONIO pogled prema cesti. ZANIMA ME DA LI ON UOPCE IMA PRAVO GRADITI PARKIRALISTE NA TOM MJESTU I DA MU JE POTREBNA KAKVA DOZVOLA OBZIROM DA JE TU ODMAH I MOJE DVORISTE A SA DEUGE STRANE LOKALNA CESTA I AKO IMA PRAVO GRADNJE DA LI SMIJE PODIGNUTI I TAJ ZID KOJI NAS DJELI CIME BI MENI ZAKLONIO POGLED IZ DVORISTA NA CESTU. Objavit cu vam slike pa se nadam da ce se nac netko tko ce mi znati reci malo vise o tome.  Prilazem i slike kako bi vidjeli o cemu je rijec. Na slikama se vidi gdje je moj kucni ulaz,kapija i ulaz u dvoriste te cijeli zid koji nas djeli. Vidi se i kako i gdje zeli podizati taj zid koji nas djeli,vidi se i kako je natrpao bavcu puno vise od visine zida i vidi se kako se taj pijesak poslije svaje kise slije u moje dvoriste. Hitno molim nekog za pomoc dok nije poceo sa gradnjom. Unaprijed hvala svima na odvojenom vremenu.

20200807_164137_HDR.jpg

20200807_164053.jpg

20200807_164231_HDR.jpg

20200807_164240_HDR.jpg

20200807_164323.jpg

20200807_164306.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija