Jump to content

Ovisničko maltretiranje


bushra

Preporučene objave

Mozete mi pomoci, suprug je zavrsio 5 dana u zatvoru zbog marihuane;

Upravljanje vozilom pod utjecajem droge.

Vec je i prije bio evidentiran,zatvorski prvi put nedavno kaznjen.

Mene zanima obzirom da sam.nezaposlena i nemam vlasititi stan

Tj zivimo u nj stanu od nj primanja 

Kod pokretanja razvoda imam li prednost u dobivanju skrbistva nad djecom?

 

Djeca su tijekom braka zanemiravana od njegove strane zbog danonocnog izbivanja iz kuce.

 

Starija kci  zbog cjelokupne situac8je odlazi na razgovore psihologu

Sto poduzeti da se okonca.ova agonija?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Morate se prvo obratiti CZSS sa zahtjevom za obvezno savjetovanje prije razvoda braka. Nitko ne može procijeniti kakve su Vam šanse da djeca budu dodijeljena Vama da žive s Vama, a ne njemu, jer je svaki slučaj za sebe, ali u prilog Vam ide to što ste Vi primarni skrbnik djeci i što su djeca i sama u dobi da mogu izraziti svoju želju, odnosno iskazati s kojim roditeljem žele živjeti. Stručne službe će dati svoje mišljenje o tome kako urediti život djece s roditeljima, a sud će onda na temelju svih tih dokaza donijeti odluku. Međutim, neće se život prilagođavati pravu, nego pravo životu: poduzmite sve što možete da zaštitite svoju djecu ako smatrate da im trenutna situacija škodi (a smatrate da je to tako jer starija kći ide psihologu "zbog trenutne situacije"). To Vam se sigurno neće uzeti za zlo, ako poštujete njegovo pravo da djecu viđa i da održava osobne odnose s njima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo se zbog mogucih komplikacija

Sa sudom i povlacenja po sudu bojim konkretno poduzeti mjere

Ako odem na czss on ce mi zamjeriti , materijalno  mi uskracivat.i ti prihodi mi omogucavaju boravak sa djecom jer on

je stalno odustan od kuce,ne zeli se lijeciti ,zatvorska kazna uopce mije djelovala  na nj cak naprotiv stalno je napusen  spreman do 60 dana zatvora ali ne prestanka konzumacije.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

CZSS ne možete zaobići, jer je to sastavni dio postupka kada postoje zajednička maloljetna djeca. Prema tome, ako ste odlučili da želite otići, nema razloga da bi odgađali pokretanje postupka i obraćanje CZSS, jer što prije poduzmete prve korake, to ćete prije završiti sa ovakvim životom, kako Vi tako i Vaša djeca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija