Jump to content

Prekid veze

Preporučene objave

Ovako. Pred 2 mjesca cura je prekinula samnom jer je nezadovoljna vezom. U fazi smo završenja prizemlja obiteljske kuće. Parcela glasi na menre nju su mi roditelji poklonili darovnim ugovorom 2006. Kuća je sazidana i stavljena podkrov 2007-8 godine. Mi smo prohodali u proljeće 2015.

Otplaćujem 2 kredita, jedan stambeni hipotekarni od 30000€ i jedan nenamjenski od 110000kn, bez ikakvih jamaca ili sudužnika. Dakle ona se nigdje ne vodi. Mene sad zanima, jer je ona ukupno ulužila u kuću cca 45-50000 kn kakvi su naši, tj moji problemi dalje. Dio novaca je donjela u kešu, dio je upatila meni na tekući račun, a dio je ona direkt kupovala u raznim dučanima ono kaj je trebalo.

S obzirom da mi nismo živjeli zajedno, nego svatko kod svojih roditelja, a ona je digla ruke od svega i nema se namjeru pomiriti sa mnom mene zanima kak to ide s tom cifrom koja nije mala (varem meni) kaj je ona uložila u kući u slućaju da me tuži jer ona želi sve nazad. Ja joj imam namjeru dati polovicu novaca bez pogovora kroz neki određeni period kad novce skupim i s tim da bi to napravio na izjavu ili tak nekaj ovjerio kod bilježnika da poslije nebi bilo nismo znali.

Unaprijed hvala na odgovoru 

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Temu posjetio   0 korisnika

No registered users viewing this page.

• Online korisnici

• Napravi novi...