Jump to content

Brze pozajmice


Petraha

Preporučene objave

 
Poštovani potreban mi je Vaš pravni savjet što učiniti, naime u 3 mj sam podignul preko interneta brzu pozajmicu, naravno velika greška, ne bježim od obveze, dapače, do sad sam to nekako uspjela rješavati ali dolaskom korone ostala sam bez posla i primanja, i sad dolazi do toga da ta internetska tvrtka mene zove 2 puta dnevno i traži od mene da se iz volim snać i posudim negdje novce da njima vratim dug, ako se slučajno ne javim na koji od tih poziva (u 8h ujutro u 14h) onda zovu sve iz imenika koji su povezani sa mnom, muža, svekrvu, moju djecu i tako redom nabrajajući im šta se događa, na moj upit zašto to rade i gdje se to nalazi u njihovom ugovorima to njih uopće ne zanima i to je njihovo pravo, danas sam im rekla da neka raskinu ugovor i neka pošalju ovrhu više ali da mi prestanu maltretirati obitelj, odgovor je bio da ih ja ne učim poslu i da će me svakodnevno nastavit zvat 2 puta plus sve iz obitelji, znači nešto strašno, ponavljam ne bježim od odgovornosti da to pomirim ali ne mogu objasnit da nisam u mogućnosti. Molim vas za pomoć šta učiniti u toj situaciji i kome se obratiti, hvala 
 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
, Borbena7 je napisao:

Nemaju Vas pravo uznemiravati na ovaj način. Dug se naplaćuje u ovršnom postupku, i to je opcija koja im stoji na raspolaganju, a ne uznemiravanjem utjerivati dug. Evo link za sličnu temu, pa pogledajte što Vam je za činiti kada Vas idući put nazovu.

 

, Borbena7 je napisao:

Nemaju Vas pravo uznemiravati na ovaj način. Dug se naplaćuje u ovršnom postupku, i to je opcija koja im stoji na raspolaganju, a ne uznemiravanjem utjerivati dug. Evo link za sličnu temu, pa pogledajte što Vam je za činiti kada Vas idući put nazovu.

Kasnim jedan dan s otplatom online pozajmice.Zvali su me ,ali nisam bila dostupna.Zatim su kontaktirali mog poslodavca i ostavili poruku da im se javim.Sto poduzeti da se to ne ponovi ubuduće?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, marincica13 je napisao:

Kasnim jedan dan s otplatom online pozajmice.Zvali su me ,ali nisam bila dostupna.Zatim su kontaktirali mog poslodavca i ostavili poruku da im se javim.Sto poduzeti da se to ne ponovi ubuduće?

Pisano ih upozorite da se ubuduće suzdrže od ovakvog ponašanja, jer da ćete poduzeti potrebne radnje pred nadležnim institucijama radi uznemiravanja. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija