Jump to content

Internet pozajmice - doba bez ovrha


Tessa0207

Preporučene objave

Poštovani,

 

Molim za savjet, nedavno sam pročitala od jedne gospođe kako je uz pomoć odvjetnika i 1 dopisa rješila problem.

Naime, imam nekoliko internet pozajmica te sam sve podmirivala na vrijeme, ako ne cijelu ratu onda prolongat (koji i nije nešto jeftin).

S jednom uplatom sam kasnila nekoliko dana, a prethodno sam ih kontaktirala i molila da me puste 4-5 dana da nabavim novac ali nisu htjeli čuti.

Pa su mi zvali šeficu, baku, oca i sve koga su mogli naći u imeniku pod istim prezimenom očito.

Nisam sigurna da je to legalno, a čak i da je, iznos prolongata koji sam im uplatila dosad već je dosegao visinu glavnice.

Da li postoji šansa da se to nekako pravno razrješi, tj da li postoji neki zakon u kojem je propisano da nemogu naknade i kamate prelaziti visinu glavnice, kao što je to bilo u slučaju gore navedene gospođe.

I ako itko zna može pomoći s nekim savjetom, ili me bar uputiti na nekog odvjetnika koji možda putem e-maila može komunicirati, tj bez osobnog odlaska u ured bila bih zahvalna.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Tessa0207 je napisao:

Pa su mi zvali šeficu, baku, oca i sve koga su mogli naći u imeniku pod istim prezimenom očito.

Pogledajte link za sličnu temu.

prije 9 sati , Tessa0207 je napisao:

I ako itko zna može pomoći s nekim savjetom, ili me bar uputiti na nekog odvjetnika koji možda putem e-maila može komunicirati, tj bez osobnog odlaska u ured bila bih zahvalna.

Svakako bi Vam trebao netko pogledati dokumentaciju koju posjedujete, jer je bez toga teško reći nešto više. Što ste potpisali i na kakve uvjete ste se obvezali, a onda koliko su ti uvjeti zakoniti. Imate rubriku Tražim odvjetnika, pa tamo možete objaviti svoje potraživanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija