Jump to content

"Pad sa bicikla"


paulo

Preporučene objave

Poštovanje,

Ovako, prije 10-ak dana mi se dogodila nezgoda, nije me pokupila hitna, nije bilo policije, ali sam sam otišao na hitnu jer sam malo natukao rame, te u nalazu samo piše pad s bicikla. Ništa specificirano, ni kako, ni gdje, ni kad već samo to i navedene ogrebotine i masnice.

Dežurni policajci sa mnon tamo nisu pričali. Zasad mi ništa nije došlo od policije, pretpostavljam da bi trebao dat nekakvu izjavu njima, jer za prekršajni nalog treba identificirat počinitelja, mjesto i vrijeme nesreće pretpostavljam.

Pošto nije navedeno gdje sam se ozlijedio, moguće je da je to bilo i u dvorištu od kuće, ne na prometnici. Sad je li takvo što dovoljno ili imate još kakvi prijedlog, kad ili ako dobijem poziv od policije.

 

Hvala!

uređeno: od paulo
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, sivko je napisao:

Naravno da sam znaš gdje si pao.

Imaju vremena za poziv ako im se uopće bude radilo.

Ali ovo je dovoljno da ih se "riješim".

Također, ne mogu mi poslat prekršajni bez da ja dam izjavu ili njihovog "očevida", "rekonstrukcije" etc. tj. biločega šta se evidentira kao famozni trošak utvrđivanja prekršaja? (pitam jer živimo gdje živimo, pa da me logika ne poklopi)

P.S. Sad našoj državi nikad dosta novca, pa se ne ufam u to da će me mimoić poziv, vi mislite da bi moglo bez toga?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, stradivari je napisao:

ako je bilo dvorište, odnosno ako si to rekao, vjerujem da neće biti dalje

Nisam ja ništa rekao, jer me nitko ništa nije ni pitao. Došao sam na hitnu sam, oni napisali pad s bicikla i to je to.

Mene je zanimalo je li mi dolazi poziv od policije da dam izjavu ili kako je sivko napisao da dođu na vrata (sumnjam obzirom na COVID situaciju), jer bez vremena i mjesta radnje još nisam čuo da se izdaje prekršajni nalog.

E sad ako do toga dođe ide ovo s dvorištem, jer samo ja i moji ukućani znaju gdje sam pao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ispravno bi bilo da obave razgovor s tobom (mogu doći, nema nikakvih ograničenja, samo mjere opreza prilikom razgovora) i zaključe predmet sukladno tvojoj izjavi (javna površina ili dvorište). A što su oni tamo napisali, tko to zna...  PS Manje bitno, al ako dobiješ nešto, dobit ćeš Obavezni prekršajni nalog a ne Prekršajni nalog

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 25 minuta, stradivari je napisao:

ispravno bi bilo da obave razgovor s tobom (mogu doći, nema nikakvih ograničenja, samo mjere opreza prilikom razgovora) i zaključe predmet sukladno tvojoj izjavi (javna površina ili dvorište). A što su oni tamo napisali, tko to zna...  PS Manje bitno, al ako dobiješ nešto, dobit ćeš Obavezni prekršajni nalog a ne Prekršajni nalog

Malo sam zbunjen, kako to mislite tko zna šta su oni tamo napisali?

Piše samo u nalazu pad sa bicikla, dakle ni sa kim ja nisam o tome detaljno razgovarao, niti sam s kim pričao, pogotovo ne s policijom.

Mislite da bi trebao dobit obvezni prekršajni nalog bez da se zna gdje se i kad se navodni prekršaj dogodio? Pitam, jer se nikad nisam s tim susreo?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 6 minuta, stradivari je napisao:

moram se ispričati, razumio sam da je policija bila ali da nije obavila razgovor s vama, krivo sam razumio.

Ma da bi dobili bilo šta (ako bude potrebe za to) oni Vas prvo moraju pronaći i obaviti razgovor s Vama. Ali obzirom na toliki protek vremena, vrlo vjerovatno je da nema ništa od toga. 

Ma nema problema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija