Jump to content

Član HZSU i medicina rada


Branko Trajkov

Preporučene objave

Poštovani, slobodni sam umjetnik, član HZSU. Pri ispunjavanju Obrasca 2-IN koji mi je potreban radi reguliranja prava iz područja medicine rada, traži se upis poslodavca.

Da li ovdje smijem upisati samog sebe? Doprinose i zdravstveno mi uplaćuje RH preko Ministarstva kulture ali živim isključivo od autorskih honorara.

Imam ugovor sa liječnikom medicine rada, dakle to sam nekim čudom uspio isposlovati nakon par administrativnih poteškoća.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To Vam je najlakše upitati u lokalnoj ispostavi HZZO-a ili HZMO-a, kome god predajete taj obrazac. Po mom mišljenju, kao slobodno zanimanje, trebali biste sami sebi ispuniti taj obrazac, s obzirom da ste Vi poslodavac koji zna uvjete rada tog radnog mjesta, iako je u Vašem slučaju malo apstraktno govoriti o radnom mjestu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 32 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

To Vam je najlakše upitati u lokalnoj ispostavi HZZO-a ili HZMO-a, kome god predajete taj obrazac. Po mom mišljenju, kao slobodno zanimanje, trebali biste sami sebi ispuniti taj obrazac, s obzirom da ste Vi poslodavac koji zna uvjete rada tog radnog mjesta, iako je u Vašem slučaju malo apstraktno govoriti o radnom mjestu.

Hvala na brzom odgovoru. Da i mislio sam tako. HZZO su mi samo rekli: ispunite kako god znate...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija