Jump to content

molba za pomilovanje 2020g


red55

Preporučene objave

pozdrav

dali je neko ove godine slao ove godine molbu za pomilovanje? 

moj suprug je poslao pocetkom 2mj (u pitanju je lakse kazneno djelo  prijetnje- uvjetna bila godinu dana pa je sad  trazena prijevremena rehabilitacija)  I tek sad napokon su administrativno sve odradili I receno je da ce ici u ured predsjednika

ima neko pojima koliko se jos kod njega ceka? znam da je nesto govorio da nece nikog pomilovati 😬😬al se iskreno nadam da ce imat srca

zeljeli bi smo sto prije otic kod mojih u kanadu ali nas ovo koci 😭

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ovo i ja pratim...
pravomoćnost odluke 20.11.2019…jedinstvena kazna zatvora u trajanju od 10 mjeseci, uz rok kušnje u najkraćem razdoblju trajanja provjeravanja, pa se izrečena kazna zatvora neće izvršiti ako okrivljenik u roku provjeravanja od jedne godine ne počini neko drugo kazneno djelo.
..
Sada bih zatražio prijevremenu rehabilitaciju, kako sam u međuvremenu završio fakultete i stekao VSS, sada bih se želio prijaviti na neke natječaje za posao, između ostalih i na one koji uključuju i državne službe, za koje mi, ako sam dobro upratio, postoje zapreke za prijem u državnu službu prema članku 49. 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 43 minuta, Trinity14 je napisao:

Ovo i ja pratim...
pravomoćnost odluke 20.11.2019…jedinstvena kazna zatvora u trajanju od 10 mjeseci, uz rok kušnje u najkraćem razdoblju trajanja provjeravanja, pa se izrečena kazna zatvora neće izvršiti ako okrivljenik u roku provjeravanja od jedne godine ne počini neko drugo kazneno djelo.
..
Sada bih zatražio prijevremenu rehabilitaciju, kako sam u međuvremenu završio fakultete i stekao VSS, sada bih se želio prijaviti na neke natječaje za posao, između ostalih i na one koji uključuju i državne službe, za koje mi, ako sam dobro upratio, postoje zapreke za prijem u državnu službu prema članku 49. 

 

nacekat ces se 

maknuli su iz zakona onih 30dana roka🙄

pisala sam email direkt u tajnistvo predsjednika te su se obranili da nije vremenski ograniceno kad moraju odlucit I da se nadaju razumjevanju za to 🙄

btw 8 mj im je trebalo da papire sakupe toliko o "brzini"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija