Jump to content

Neplacanje alimentacije


Helgica26

Preporučene objave

Postovani,

Imam 30god. Svog oca nikada nisam upoznala te nikada nije placao alimentaciju. Prije par dana me kontaktirao po prvi puta. Imam li ikakva prava potrazivati je ili je sve vec palo u zastaru? U mom rodnom listu je naveden kao moj bioloski otac. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru, savjetu i pomoci.

Srdacan pozdrav, JM.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 5 minuta, Borbena7 je napisao:

Imate li kaku odluku po kojoj je bila utvrđena njegova obveza plaćanja uzdržavanja? 

Wow, ovo je bilo brzo :)Trebala bih potraziti ali znam da imam rijesenje da je trebao placati alimentaciju u odredenom iznosu kojeg se trenutno ne mogu sjetiti. S obzirom da moja majka uopce ne zeli pricati o njemu ( bio je vise puta prijavljivan radi nasilja u obitelji ), ne znam da li se ona mozda odrekla primanja te alimentacije- ako to uopce postoji kao mogucnost

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znam da mama nikada nije nista pokusavala jer tvrdi da "nije htjela imati posla s njim". Ona tvrdi da nikada nista nije primala.

Da li je moguce da je primala alimentaciju bez mog znanja? Da li to ikako mogu saznati bez da nju pitam? Isprike na glupim pitanjima. Nisam nikada ni mislila da cu takve stvari ispitivati sve dok se on nije javio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 58 minuta, Helgica26 je napisao:

Da li je moguce da je primala alimentaciju bez mog znanja

Da, moguće je da joj je uplaćivana na njen račun, a kao zakonskoj zastupnici maloljetne osobe, djeteta.

Prije 59 minuta, Helgica26 je napisao:

Da li to ikako mogu saznati bez da nju pitam? 

Bojim se da ovo možete teško provjeriti bez direktnog pitanja njoj ili pak njemu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija