Jump to content

Kupovina parkirnog mjesta


Boat

Preporučene objave

Trenutno sam u procesu kupovine stana putem APN-a. Uz stan ide i pripadajuće parkirno mjesto u dvorištu zgrade. S obzirom da APN sufinancira samo kupoviu stana, a ne i parkirnog mjesta, s prodavateljem sam napravio poseban predugovor za kupovinu stana koji je predan u APN i poseban predugovor za parkirno mjesto u kojem je navedeno da kupovinom stana ulazim u vlasništvo i parkirnog mjesta.

Plan je da nakon što stigne odobrenje iz APN-a i napravi se kupoprodajni ugovor za stan, nakon realizacije kupovine stana, napravi aneks tog ugovora u kojem će se navesti da kupovinom stana ulazim i u vlasništvo parkirnog mjesta.

Ovo je napravljeno u dogovoru s prodavateljem i javnim bilježnikom koji je ovjeravao predugovore i koji je to i predložio.

Zanima me da li ću zaista moći na ovaj način ući u vlasništvo parkirališnog mjesta? Ako ne, koja bi bila alternativa ovome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije mi baš jasno zašto ste ovako iskomplicirali jer koliko je meni poznato subvencija se može ostvariti jer se dopušta kreditiranje stana i garaže/parkirnog mjesta ako su isti upisani kao pripadak stanu u zemljišnim knjigama, a naveli ste da 

, Boat je napisao:

Uz stan ide i pripadajuće parkirno mjesto u dvorištu zgrade.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , Spitfire je napisao:

Nije mi baš jasno zašto ste ovako iskomplicirali jer koliko je meni poznato subvencija se može ostvariti jer se dopušta kreditiranje stana i garaže/parkirnog mjesta ako su isti upisani kao pripadak stanu u zemljišnim knjigama, a naveli ste da 

 

Nažalost nije upisano kao pripadak stanu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija