Jump to content

Obavjesni razgovor 2 put na istu temu ili prijavu


a sto sada

Preporučene objave

Naime dobio sam poziv da se javim u PP radi davanja iskaza po nalogu DO a iza svega stoji ista osoba, Kao od prvog iskaza do primanja drugog proslo je vise od 3 godine  zanima me dali je to sukladno zakonu,ne zjnam po kojem clanu KZ me zovu,statusu...ali znam da je rijec o istoj osobi i vjerujem isti ju problem muci

Pa eto ako neto zna sto raditi,kako se postaviti...doci sa odvjetnikom,ustajati pri prvom iskazu i dalje se braniti ne iznoseci odgovore na pitanja ili suradivati sa počicijom navodeci iste cinjenice kao i prvi put.

 

i taj vremensi peroiod prvi skaz sam dao 2017 sad je 2020   a ne radi se o  niakvom aznenm djelu vec objavi isstinitih cinjenica u javnost cime sam nanio stetu ugledu osobe koja stoji iza prijave DO

 

sto me savjetujete

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da prvi put sam dao iskaz PP Split po nalogu DO Zadar

izjava je dana na zapisnik dakle u pisanom obliku....potpisana i to je to..

Sad naon 3+ godine ista osoba ili isto DO trazi nei iskaz koji će biti sniman.Rečeno mi je da nema ništa strašno u cijeloj priči ali me zanima dokle me mogu zvati radi iste stvari na davanje iskaza ...Da ima elemenata kaznene odgovornosti vjerujem da bi vec u prvoj obradi to bilo napravljeno..Sad opet nesto..ima li neki rok u kojem ili me tuzi ili pusti na miru.

Dali cu dati izjavu ili ne ovisi o onom sto njih zanima..

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija