Jump to content

ERSTE CARD - SVEA


dobri duh

Preporučene objave

Kao djelatnik tvrtke imao sam Diners poslovnu karticu. Nakon što sam napustio tvrtku, zbog ne plaćanja preostalih rata, Diners je tužio mene kao fizičku osobu.

Sudski proces još uvijek nije završen mada mi se čini da ću ga izgubiti jer negdje u ugovoru navodno piše da je nositelj kartice sudužnik. Naravno da sam to znao ne bih karticu prihvatio jer je napravljeni trošak bio u korist tvrtke a ne u korist mene osobno.  

Sada se prvi put pojavila tvrtka Svea Ekonomi sa pismom da po prethodno dostavljenim obavijestima (koje nisam primio) nisam podmirio dugovanje koje su temeljem ugovora o potraživanju preuzeli od ERSTE CARD.

 Ako izgubim sud moram platiti Dinersu, a Diners je to potraživanje prodao, na kraju mi se može dogoditi da me ovrše i jedni i drugi?

Ima li tko kakav savjet?

Pozdrav! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moram priznati da nisam znala da je nositelj kartice sudužnik... Da li ta tvrtka u kojoj ste radili još postoji, čudi me da se nisu pokušali naplatiti od njih?

Mislim da bi bilo dobro da obavijestite tu tvrtku Svea Ekonomi da se vezano za to potraživanje vodi sudski spor koji još nije pravomoćno okončan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 31 minuta, IMPC je napisao:

Moram priznati da nisam znala da je nositelj kartice sudužnik... Da li ta tvrtka u kojoj ste radili još postoji, čudi me da se nisu pokušali naplatiti od njih? 

Mislim da bi bilo dobro da obavijestite tu tvrtku Svea Ekonomi da se vezano za to potraživanje vodi sudski spor koji još nije pravomoćno okončan.

Tvrtka je ove godine ugašena a ovo sve skupa traje mislim od 2015...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija