Jump to content

Odbijanje liječničke usluge


Mama Mary

Preporučene objave

Poštovani, 

Molim Vas za pomoć. 

Naime, majka sam dvije djevojčice. Stariju sam uredno cijepila, mlađu ne. Puno sam se informirala o samom sastavu cjepiva, nuspojavama koje donosi. Sama sam oštećena cjepivom, bolujem od multiple skleroze koju sam nesumnjivo dobila nakon cijepljenja protiv hepatitisa B. kada sam imala samo 12 godina.

Pedijatrica mi je zaprijetila da će mi služba doći po curicu od 8. mjeseci, i prisilno je cijepiti. Također je rekla da ne želi liječiti moju djecu, i da se ispišemo od nje jer ,,ugrožavamo" druge njene pacijente. Dakle, de facto nas je istjerala. 

Ja bih joj sada napisala dvije izjave, i molila je da ih potpiše. Prva bi bila Izjava o odbijanju pacijentice zbog ne pristupanja cijepljenju, i ,,ugrožavanju" drugih njenih pacijenata, a druga Suglasnost za ispravnost cjepiva i preuzimanje odgovornosti za eventualne neželjene posljedice cijepljenja. 

Trebala bih pravni savjet na koji zakon i članak da se pozovem, u ove dvije izjave. 

Puno hvala unaprijed, i lijepi pozdrav! 

Mama Marija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija