Jump to content

Upisana mi je pogresna dijagnoza


DaisyEmme

Preporučene objave

Pozdrav. Prije jedno 6 godina imala sam nekoliko razgovora sa psihijatrom (sama sam se na to odlučila). Nakon tih nekoliko razgovora prepisao mi je tablete, vjerojatno za depresiju, koje sam podigla, odlučila da ih neću piti te punu, neotvorenu kutiju vratila svojoj liječnici opće prakse. Par godina kasnije, kada sam išla na liječnički za vozački dogodio se problem. Pogrešno mi je unesena F dijagnoza - lječeni alkoholičar. Tada kad je to bilo imala sam 18 godina, a išla sam polagati s 20. Nisam mogla dobiti potvrdu dok nisam nekako iskopala onaj izvještaj što psihijatar ispiše nakon svakog razgovora na kojemu piše da je sve okej (ili da nije). Sad imam 24 godine i vidim da će to stvarati probleme u budućnosti, a može i ozbiljno utjecati s nekim mogućim zdravstvenim problemima. 

Nisam alkoholičar, niti lječeni alkoholičar. 

Zanima me može li se ta dijagnoza obrisati s obzirom na to da je pogrešno unesena i da je to bilo prije 6 godina? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija