Jump to content

Prigovor na prekršajni postupak


banana24

Preporučene objave

Dragi moji, pošto vidim da svatko ima neke svoje određene okolnosti no nisam iz njih isčitala svoju zanima me što i kako dalje u vezi ovog slučaja. 

Dakle pred 4 dana uputila sam se na autopraonu, izlazila sam iz naselja dakle sporedne ulice na glavnu. Vezana jesam bila, pogledala desno prema smjeru u kojem se namjeravam kretati, lijevo prema gradu odakle sam primila udarac u prednji dio automobila te ponovno desno prije uopće samog kretanja u tom smjeru ne govoreći da od lijevo su stajala dva vozila auto i odmah nakon njega kombi koji zakiluju uopće samu preglednost kretanja vozila.. lagano sam krenula prednjim krajem dok se u tom istom trenutku u mene zabilo vozilo iz smjera grada tj sa lijeve strane ne primjerenom brzinom te po mom izlasku iz auta pobjeglo sa mjesta nesreće. Ja nisam u samom trenutku zapamtila tablice vozila.. no našli su ga nakom cca 2/3 dana sa imenom prezimenom i brojem tablica te police.. kako? Ne znam nije mi nitko javio sama sam se uputila na policiju gdje sam dobila te informacije.. mene se tereti kao krivom jer sam ja po prometnom pravilu njemu oduzela prednost aliiii ja ne priznajem svoju krivicu zbog okolnosti. Dakle stari sam vozač nikad do sada imala ikakvu prometnu, vezana sam bila. Stala sam na stop i pogledala u oba smjera on.. ja ne znam kako se on brzo stvorio i odbacio me na obližnji travnjak ali samo to govori koliko sporo sam išla ako je tek udario u sami prednji kraj koji je ipak ostavio poprilično štetu. Kud i šta sad dalje? Nisam pametna. U nepovoljnoj sam financijskoj situaciji a uz to za dva tjedna putujem u Irsku.. nisam pametna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kad dođe od policije prekršajni nalog napisat će se prigovor i u njemu tražit saslušanje kod suca kojemu će se objasniti situacija.Negiranje prekršaja vodi tome da se kazna ne može smanjivati.

Ako se putuje u Irsku radi posla treba obavezno tamošnju adresu prijavit policiji da ne bi došlo do komplikacija tokom vođenja postupka (ne mogu dostaviti pozive i drugo).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , sivko je napisao:

Kad dođe od policije prekršajni nalog napisat će se prigovor i u njemu tražit saslušanje kod suca kojemu će se objasniti situacija.Negiranje prekršaja vodi tome da se kazna ne može smanjivati.

Ako se putuje u Irsku radi posla treba obavezno tamošnju adresu prijavit policiji da ne bi došlo do komplikacija tokom vođenja postupka (ne mogu dostaviti pozive i drugo).

Hvala vam.. ma ja mislim mogu reći "okej prema prometnim propisima zbog sporedne i glavne ulice ja sam kriva" ali.. zbog svih okolnosti koje jesu.. a gledajte ja ne znam zbog covida i cijelokupne situacije jel budem mogla doma IAKO bi najradije voljela sudcu oči u oči iznijeti cijelokupnu situaciju.. ali se bojim da neću moći.. ne znam koju temu predlažete u tom slučaju u svezi pisanja prigovora i prilaganja dokumentacije ka tome. Sa hitne, slike itd

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nakon davanja podataka pitanje će bit "osjećate se krivom ili ne".Odgovor je da ili ne a poslije ide "viđenje" događaja.

Može se tražit da saslušanje izvrši po mjestu boravka (prijavljenog).

Pomoći će slike mjesta događaja i tih parkiranih vozila.

Napiše se prigovaram u cijelosti na PN broj 511-...i tražim saslušanje kod suda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija