Jump to content

Policija me snimila sa prekoracenjem brzine i htjela zaustaviti,ali brzo sam pobjegao


Mangolija

Preporučene objave

Policija me snimila sa prekoracenjem brzine na aveniji ograničenje 50 ja sam vozio 100 malo jače.Snimili su me pištoljem za brzinu i mahali palicom ali sam,u toj brzini samo nastavio dalje i tjt.nisu me cak ni lovili.Da li je moguca kakva opomena kazna na osnovi snimke brzine na pištolju(ne snima tablice nego samo brzinu koliko ja znam) i na osnovi da li su zapamtili tablice ili ne?Zanima me detaljno kakve su moguce posljedice.Hvala unaprijed.Sve se desilo prije sat vremena otkako ovo pišem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , sivko je napisao:

Ako su vidjeli tablice dobit će doma obavijest tko je vozilo pa će ići prijava za nestajanje na 3000 kn (ako su imali pištolj koji ne snima).

imali su pistolj koji ne snima samo je za brzinu bio jer je kolega isao koju minutu kasnije malo brze vozio i zaustavili ga.A za za tablice..tko zna ako dode obavijest potvrditi da sam ja vozio i onda kako dalje funkcionira..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija