Jump to content

Zajedničko vlasnistvo


marija01

Preporučene objave

Naslijedila sam 1/ 4 kuce na moru i tolko dvorišta. Problem je svaku godinu dogovor oko ljetovanja jer mojoj braći nikad ne odgovara termin u kojem ide moja sestra ili ja. Pokušala sam i razgovorom,ponudila sam i da otkupe moj dio kuce i nisam postigla nista drugo nego da sam ovu godinu platila smještaj za svoju obitelj na drugom mjestu.

 

Mene zanima da li mogu ja doci sa majstorima u svoju kucu,odvojiti rezije kontrolnom satom,pregraditi si  dio bez da mi itko da kakvu suglasnost? 

 

Braca su se međusobno dogovorili da jedan ima prizemlje a drugi kat,sestra i ja imamo jednu sobu kad njima to odgovara. Rekle smo da neka njima bude jedan kat, drugi ćemo dijeliti i financirati nad dvije pa nece niti čuti. 

 

Sto mi je najpametnije napraviti u takvoj situaciji a da se ne povlačim sa njima po sudu?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

Sporazumno ili sudskim putem. A svojim dijelom možete raspolagati kako želite, odnosno možete ga slobodno darovati ako smatrate da je to rješenje Vašeg problema.

A mogu ga darovati drugim vlasnicima,bez da oni to znaju? Mi uopce ne razgovaramo,koriste ja se ne Zelim svađati jer nisam takav tip. 

Što mi je po vašem mišljenju najpametnije napraviti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija