Jump to content

Najlakši način kako doći do dozvole za nabavu oružja?


LooseSkrew

Preporučene objave

Poštovanje,

zanima me dakle kako mogu najlakše i najbrže doći do dozvole za nabavu oružija ili nošenje oružja. Samo nošenje mi nije nekakav prioritet, ali svakako bi volio da imam dozvolu kako bi oružije mogao kupiti uz papire i čuvati u kući kao sredstvo obrane. Znam da postoji dozvola za oružje za koju je potrebna 21. godina starosti što ne ispunjavam, ali sam voljan strpiti se. Samo postoji problem, jer čuo sam da izdavač dozvole može odbiti podneseni zahtjev na osnovu ničega praktiči. Ako ti ne vjeruju ili im se ne sviđaš, oni mogu odbiti zahtjev iako nisi kažnjavan. Također znam da postoji druga opcija što je zaštitarska dozvola, ali koliko sam vidio u uvjetima za ispunjavanje se treba imati nekakav radni odnos, doduše to piše samo da je potrebno kako bi vam izdali zaštitarsku iskaznicu. Također mi nije jasno jeli osoba koja ima zaštitarsku dozvolu može ući u trgovinu sa oružjem i legalno kupiti nekakav pištolj ili može samo koristiti ono što mu daju na radnom mjestu gdje obavlja dužnost.

uređeno: od LooseSkrew
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • LooseSkrew je promijenio naziv u Najlakši način kako doći do dozvole za nabavu oružja?

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija