Jump to content

Ništetnost ugovora


laura5

Preporučene objave

U većinskom sam posjedu čestice čiji je suvlasnik Grad.U namjeri da otkupim njegov dio pristao sam im prepustiti manju česticu(put) od 25m2, koja se naslanja na ovu,a oni bi zauzvrat umanjili njihov dio čestice koju namjeravam kupiti.Na sve su pristali ,i to je vrlo brzo rješeno.Napravio sam parcelacijski elaborat,utvrdi točan dio otkupa i čekao procjenu vještaka kojeg su oni angažirali.Nakon dužeg otezanja i mog višekratnog zvanja i forsiranja,odgovorili su mi da mi ne mogu prodati njihov dio jer ima zabilježbu.Od tada je prošlo 5 godina a ja još uvijek imam neriješen status.

Mogu li tražiti ništetnost ugovora?

S obzirom da je njihov zaposlenik,kao pravnik,sigurno znao da će teško prodati taj dio jer je pod teretom,a  mene uvjeravao da će se sve to rješiti vrlo brzo,imam li pravne osnove tužiti ga za djelo prevare?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, laura5 je napisao:

Mogu li tražiti ništetnost ugovora

Raskid ugovora

 

, laura5 je napisao:

obzirom da je njihov zaposlenik,kao pravnik,sigurno znao da će teško prodati taj dio jer je pod teretom,a  mene uvjeravao da će se sve to rješiti vrlo brzo,imam li pravne osnove tužiti ga za djelo prevare

Mišljenja sam da opisano nema obilježja prevare

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija