Jump to content

Uredba Vlade o darovanju kuća hrv. braniteljima


anonimno

Preporučene objave

Molim kolege branitelja na forumu ukoliko raspolažu informacijama koje se odnose na Uredbu Vlade RH

o darovanju stanova i kuća u vlasništvu Republike Hrvatske na područjima posebne državne skrbi Hrvatskim braniteljima te članovima obitelji poginulih zatočenih ili nestali hrvatskih branitelja i DR-a, da li se ista UREDBA odnosi i na stanove i kuće u vlasništvu jedinica lokalne uprave i samouprave, točnije grada. Unaprijed zahvalan i puno pozdrava hrvatskim braniteljima u novoj godini, njima i njihovim obiteljima puno zdravlja, streće i tolerancije od srca želi prvi hratski redarstvenik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

BIO sam na mimohodu u Kninu ,na stadionu u svečanom špaliru,kada su ono fičukali Mesiću,kada je Sanader to objavio.To ti je za ove koji su u najmu kuća od APN-a,već desetak godina,APN je otkupio kuće od srba i pustio unutra branitelje,tako su mi neki ratni drugovi uzeli kuće u baranji i u Vukovaru,dugo nisu znali što će biti s njima,nuđeni su im čak i neki nepovoljni krediti,ali evo rješilo im se.dobili ljudi kuće na tacni,kad se sjetim da je moj stari gradio kuću 20 g,a i da je meni bilo nuđeno da idem u Beli manastir,tenje,vukovar,a ja nisam htio.......Nema veze,bar nek neko nešto dobije od ove us...države! ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija