Jump to content

Postupak provođenja ovrhe


Brzi435

Preporučene objave

Situacija je iduća... zaposlio sam se u jednoj firmi u Hrvatskoj i imam ovrhu od EOS-Matrixa nikakav problem s tim nemam, kriv sa, platit cu, ali me zanima kako poslodavac postupa u slucaju ovrhe. Naime, radim za nekih 3600-4000kn, a ovaj mjesec mi je na račun sjelo samo 2700, kada sam pitao poslodavca on kaže da je sve u redu da mora on direktno uplatiti određeni iznos EOS-u, no meni ovrha nije umanjena za taj iznos umanjena mi je samo za ovih 2700kn koji su mi skinuli s računa (vidim po izlistanju iz FINE), sada je moje pitanje gdje su nestali ti novci? Hocu li to ikako dobiti tj. hoce li mi se to oduzeti od ovrhe ili kako funkcionira.

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Brzi435 je napisao:

Ali ne kužim kakav red za naplatu ako imam samo tu jednu ovrhu?

Onda ste odmah trebali navesti da se radi o istom dugu koji se prisilno naplaćuje preko Fine i preko plaće.

, Brzi435 je napisao:

Dali bi mi odna bilo pametnije otvorii zaštićeni račun?

Da, i tražiti od ovrhovoditelja da se odluči preko kojega predmeta će provoditi ovrhu, preko novčanih sredstava ili preko plaće, jer ne može istovremeno provoditi oboje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija