Jump to content

Privatna tužba protiv MORH-a


nn100

Preporučene objave

Tijekom obaveznog vojnog roka zadobio sam ozljedu. I godinama nakon ona postoji. Pokrenu bi privatnu tužbu protiv MORH-a, iako znam da ću izgubiti. Imam lječničku dokumentaciju. Koji je prvi korak? Kako da krenem sa tužbom?  Radi se o ozljedi noge koja je trajna, nikada se ne mogu baviti sportom više. Tužio bi ih barem da mi sada plate troškove fizikalne terapije koja ionako ne bude popravila štetu. Nisam prije reagirao jer sam se nadao da vrijeme bude izliječilo ozljedu no nije.

uređeno: od nn100
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 sati , nn100 je napisao:

Tijekom obaveznog vojnog roka zadobio sam ozljedu. I godinama nakon ona postoji. Pokrenu bi privatnu tužbu protiv MORH-a, iako znam da ću izgubiti. Imam lječničku dokumentaciju. Koji je prvi korak? Kako da krenem sa tužbom?  Radi se o ozljedi noge koja je trajna, nikada se ne mogu baviti sportom više. Tužio bi ih barem da mi sada plate troškove fizikalne terapije koja ionako ne bude popravila štetu. Nisam prije reagirao jer sam se nadao da vrijeme bude izliječilo ozljedu no nije.

Trebaš naći odvjetnika i sa njim dogovoriti sve o pokretanju tužbe.ne zaboravi da onaj tko izgubi plaća sudske troškove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, nn100 je napisao:

Za odvjetnika nemam. Dal je moguće sam pokrenuti tužbu? 

Naravno da možeš.samo moraš dobro napisati tužbu.moraš znati koji zakon je “ povrijeđen“ ( moraš navesti što u odbijenici nisu uzeli u obzir.) Za svaki slučaj propitaj se koliko košta pisanje tužbe kod odvjetnika.probaj se dogovoriti način plaćanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija