Jump to content

Godinu dana radnog iskustva u struci (VSS)

Preporučene objave

Pozdrav svima,

imam VSS no međutim prijavljena sam na VŠS (već 2 godine i sitno). Poslodavac (državna firma) nije u mogućnosti prijaviti me na VSS radi sistematizacije radnih mjesta (uvjet za poslove I. vrste (i prijavu na VSS) je godinu dana rada u struci, dakle u VSS).  Trenutno se nalazim u začaranom krugu i strašno sam nezadovoljna, prevenstveno jer ne udovoljavam većini drugih natječaja radi neispravne prijave, odnosno zbog toga jer nemam radno iskustvo u VSS.

Stoga me zanima sljedeće, imam mogućnost da se kod privatnika zaposlim na nepuno radno vrijeme (1 - 2 sata dnevno) na razdoblje od godinu dana. Ono što me zanima je to hoće li se nakon isteka razdoblja od godinu dana to gledati kao da imam godinu dana radnog iskustva u struci (dakle VSS) ili s obzirom da bi bila prijavljena na nepuno radno vrijeme to bi mi se računalo cca 3-4 mjeseca? Odnosno, da bih stekla godinu dana rada u struci (VSS) moram li biti prijavljena na puno radno vrijeme cijelu godinu dana ili?

Ukoliko netko ima neki drugi savjet/ideju kako bih mogla riješiti navedenu situaciju slobodno pišite.

Jedna od opcija mi je i pripravništvo, ali nisam sigurno da će poslodavac pristati na isto.

Hvala,

L.

Podijeli na drugim stranicama
  • 2 weeks later...

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...