Jump to content

bolovanje - utvrđivanje visine naknade za nezaposlene


pupa30

Preporučene objave

Pozdrav,

ukoliko se prijavljujem na HZZ i trazim naknadu za nezaposlene, a posljednji mjesec koji sam radila imam smanjenu placu jer sam dio mjeseca provela na bolovanju, da li navedeno ruši moj prosjek na temelju kojeg se racuna visina naknade za nezaposlene. Jer koliko sam upoznata visina naknade se temelji na prosjeku place posljednja 3 mjeseca.

Veliko hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
, sivko je napisao:

Točno,računaju prosjek od 3 mjeseca koji će bit nešto manji zbog bolovanja.

Postovanje,

molim za savjet. Prijavila sam se na HZZ, u posljednjem mjesecu rada imam bolovanje ali i jednu specificnu situaciju, zbog jos nekih naknada moja bruto osnovica a samim time i placa za taj mjesec je jos i veca nego za prethodne mjesece. sada...biro mi ne zeli uzeti u obzir tu posljednju platnu listu jer je na njoj evidentirano i bolovanje sa obrazlozenjem da se u izracun ne uzimaju platne liste na kojima postoji evidentirano bolovanje, iako bi u ovom slucaju to meni islo u prilog. Ulozila bi zalbu na rijesenje. Na sto bi se mogla pozvati? 

Puno vam hvala i svako dobro!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija