Jump to content

Ovrha i kreditne kartice


yaqyaq

Preporučene objave

prije 20 sati , Borbena7 je napisao:

Kod ovrhe na novčanim sredstvima koju provodi Fina blokiraju se svi računi koje ima ovršenik, odnosno računi koji su povezani s njegovim OIB-om. Zaštićeni račun možete otvoriti bilo gdje.

Jasno mi je da mi se blokira kartica ali me zanima da li mi sve te rate dolaze na naplatu odjednom  ili mogu dalje redovito plaćati sa zaštičenog računa rate 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, yaqyaq je napisao:

Jasno mi je da mi se blokira kartica ali me zanima da li mi sve te rate dolaze na naplatu odjednom  ili mogu dalje redovito plaćati sa zaštičenog računa rate 

I ja sam od prije par dana blokiran zbog poveće policijske kazne.Imam kreditnu VISA (HPB).Možete nastaviti dalje sa mjesečnim uplatama i neće biti problema (to se odnosi na mene).Međutim,to je interna stvar banke i ako je meni odobreno ne mora nužno značiti da će i vama.Kako vam je Borbena7 napisala,sve ovisi o tome koliko ste rizični.Banka procjenjuje i zadržava pravo da li će vam to odobriti ili ne.Mogu i ne moraju.Ako nekoga u banci poznajete - lobirajte.To se može ispregovarati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija