Jump to content

Dug Visa


Benzin

Preporučene objave

Ne znam jel spada tu ili di. Ako sam fulo isprike. Radi se o tome da sam duzan 1980 kn tako nešto na Visi. I kada je banka zvala trazili su uplatu od 600 do kraja mjeseca , ja jesam reko da mogu , ali problem je sto ipak nemogu tolko te sam uplatio 200 kn i 50 danas + jos na početku mjeseca nešto i to je cca 340 kn sveukupno uplaćeno ovaj mjesec, a oni su 600 kn trazili prošli tjedan do kraja mjeseca. Da imam za cijeli dug otplatio bi bez problema . Eh danas mi došla sma poruka. Koju ću stavit u privitak . Ova donja je bitna ova gornja je iz 3 ili 2 mjeseca i ta gornja je dug otplaćen . 
Sada me zanima da li da ih zovem u pon i kazem da je to to za ovaj mjesec i da sam se preračunao ili da pustim to, pa iduci mjesec uplatim malo vise ako ću bir u mogucnosti ? 
EDIT: Da li moze biti kakvih posljedica sto sam reko da ću uplatit 600 a uplatio manje. Mislio sam da ću moc 600 ali ipak nije moguce 

73F595F9-5576-4A68-B09A-7EFFF0CA1748.png

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Borbena7 je napisao:

Za što ste točno dužni tj. kakav je ovo dug?

Ova prva poruka je stara iz 3 mjeseca di kaze ozbiljno dugovanje,a ova druga mi došla danas. A to je dug za karticu. Kupovao sam nešto na karticu i nisam platio taj dug to je 10 i 11 mj ja mism. Kartica funkcionira slično ko Mastercard, a limit mi je 2000 kn. Jedino što ne mogu podizat gotovinu na tu karticu. Tražili su 600 kn do kraja mjeseca ,a ja sam reko prvo da mogu,ali sam se preračunao to nisam u mogućnosti uplatio sam im 250 i još prije negdje oko 80.90 nezz ni ja. Znači sveukupno uplaćeno oko 337 ili 340 kn, dobio sam ja i da im uplatim 1913 kn kao duga uplatincu,a cjelukupni dug je 1973 kn. A ja sam im uplatio 200 jučer i danas 50 i sad je dug 1723 kn. A banka ocito zeli 600 kn svaki mjesec pa da se u 3 mjeseca to rijesi. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 57 minuta, Borbena7 je napisao:

Za dospjeli dug banka može pokrenuti ovrhu ili čekati Vašu obročnu uplatu. Odluka je na njima.

Kolko otprilike čekaju s obročnom otplatom. Ja sam im uplatio 250 kn jer nisam mogao 600 kako su trazili, a sad i ovaj mjesec nešto planiram uplatit .  Ne znam jel mi se ispalti zvat ih jer će vjv tražit iznose od 600 kn ili vise koje nisam u stanju platit, a dug je nastao 10,11 mjesec tako negsje

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Jos imam oko 1500 kn duga za podmirit,ali imam novi problem kupovao nešto na internetu za 50 kn nebitno,a nisam primjetio da je linkana ta kartica i sad je korištena,a kod jednog računa je pisalo kao da je ne koristim do podmirenja duga,e sad kako ja imam tu Visu, pa tekući Visa, ziro pbz i još jednu Zabinu  to su 4 Visa kartice uopće nisam gledo zadnja 4 broja pošto su dosta slični zadnji brojevi i imaju po 2 ista broja na istom mjestu i nakon kupovine sam skuzio da je korištena ta Visa. Da li to može stvarati kakve probleme? Sada mi je cilj sto prije podmirit dug jer sam ja uplatio 200 kn na početku mjeseca i oni su skinuli s tekuceg 30 kn što sam imo i onda danas mi se ova greškica dogodila. A pošto je kartica spremljena ne znam zašto nije trazio cvc ili kako se zove taj broj vec jer da je po njemu bi vjv skuzio da je to ta Visa

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Ruby_Danderfluff je napisao:

Znači da će korištenje kartice biti onemogućeno.

To mi je jasno. Nego me muci jel ide kakv postupak onda ili će sam karticu onemugixit. Trenurno nemam za dug koji je 1500 kn . A jednom ih zvao pokušao dogovorit rate pa je bilo kao 700 kn 800 kn uplatite pa kad sam reko da nemam tolko i da mogu po 100,200 kn mjesecno bilo je kao da će to predugo trajat. Mjesecno 200-400 kn bi možda i mogao , ali problem mi je sto ne pristaju bas na dogovore jer oce sve odjednom ili namjnje na 3 rate a ja to nisam u mogucnsti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija