Jump to content

Odrzavanje zgrade


Deni12

Preporučene objave

Poštovani,

Nedavno sam dobio uplatnicu od jednog od stanara zgrade na kojoj piše da sam dužan oko 5000 kn tvrtci xx za održavanje zgrada.

Od te tvrtke ja na svoje ime i prezime, adresu nisam dobio nikad nikakvu uplatnicu niti sam potpisivao s tom tvrtkom ikakav ugovor.

Stanari kažu da su se oni usaglasili da ta tvrtka bude zadužena za održavanje zgrade i ako tako smatra većina, ja nemam problema s time.

Nije mi u cilju ne poštivat zakon, ali mi se uručavanje nekakve uplatnice, a bez da sam potpisao ikakav ugovor ili dobivao uplatnice/rate na svoju adresu i ime te prezime - zvuči nepravedno.

 

Da li me netko može savjetovati što mi je činiti? Stanari traže od mene da potpišem svoju kvadraturu i to bi ja napravio, ali me zanimaju moja prava po pitanju plaćanja ovih misteriozni uplatnica koje sežu još iz 2016. godine!

 

Hvala!

uređeno: od Borbena7
Osobni podatak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Odrzavanje zgrade
Prije 49 minuta, Borbena7 je napisao:

Da li je ta tvrtka ovlašteni upravitelja za Vašu zgradu? Jeste pristupili u poslovnice te tvrtke i zatražili da Vam daju na uvid ugovor o upravljanju i međuvlasnički ugovor?

Jest. Nisam, nešto tako planiram, zato sam došao da vidim što bi mi preporučili?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija