Jump to content

kemicarka

Preporučene objave

Pozdrav, zanima me nakon kojeg roka škole moraju raspisati ponovo natječaj za radno mjesto, ako radi nestručna zamjena? Jedna škola je imala dva natječaja, za punu i nepunu satnicu i javila sam se za punu satnicu, ali je to već bio natječaj za nekog jer sam vidla po popisu zaposlenika i popisu ljudi pozvanih na testiranje. Ok, nisam ni mislila ići na testiranje, ali sam ipak otišla pitati ljude ako znaju gdje je još potrebna moja struka. Kažu oni meni, nitko se stručan nije javio za ovo drugo radno mjesto i trenutno imaju nestručnu zamjenu i savjetuju me da porazgovaram s ravnateljicom. Ja popričam s njom i ona veli da neće raspisivati natječaj, iako se radi o zamjeni za porodiljni za sljedećih godinu dana. Dakle oni planiraju držati nestručnu zamjenu, iako imaju mene na raspolaganju. Zar nke zakonski rok za nestručne zamjene 60 dana ugovora na odredeno i onda se opet raspisuje natječaj? 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija