Jump to content

Privremena mjera


Igor86

Preporučene objave

, Borbena7 je napisao:

Može malo više informacija?

Ja sam podstanar imam ugovor na ne odredjeno vrjeme i gazda i gazda stana je doso da mi kaze  da moram napustit stan u toku od 10 dana zato sto mu se sin zeni ja kako sam reko da je ne moguce da nadjem drugo stan za tako kratak rok tu mi je ukro kljuceve iz vrata i pobjego i igadjio mobitel od tada je nedostupan prijavio sam polici i svom advokatu koja mu je napisala opomenu u petak  je iskljucjio struju  ja sam od petka u stanu bez struje moje je advokatica podnjela prijavu zbog ometanje posjeda i privremenu mjeru tek danas pa me zanima koliko brzo ide ta privremena mjera ja sam skoro tjedan dana u stanu bez struje  hvala ljep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dostavlja vam se Prijedlog za određivanje privremena mjere osiguranja na odgovor U prilogu dopisa vam se dostavlja Prijedlog za određivanje privremene mjere osiguranja od 01.12.2020. godine, te se pozivate da se u roku od 8 (osam) dana od dostavljanja prijedloga, o istom očitujete.     Danas je ovaj prjedlog donesen 07.12 .2020 pa me zanima  jeli ovaj rok od 01.12.2020

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija