Jump to content

Isplata nakon razvoda


tihana 3

Preporučene objave

Molim pomoć!Nakon razvoda koji je bio prije 2g..sporazumno smo se dogovorili da ja bivšeg isplatim 45t eura.Zanima me na koji način kada dođe do isplate da papirno rješimo da sam mu novac isplatila.Ne želim da me danas sutra tuži da postoji bilo što od bračne stečevine.Sročiti nešto ,pa to ovjeriti kod javnog bilježnika ili kod advokata?

Želim da se to pošteno završi,pa svako svojim putem.

Možda nekakav predložak

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li bi moglo proći?

Sporazum o podjeli bračne stečevine

Ovim sporazumom S.M rođ .M oib i S.M oib iskazuju svoju suglasnost da se bračna stečevina proizašla iz braka sklopljenog xxx u  x,a razvedenog xxx u x podjeli na način da S.M.rođ.M jednokratno isplati S.M iznos 45 tisuća eura (u kunama).

S.M rođ M ostaj kuća +okučnica  kat.čes ..na adresi xxx

S.M rođ M i S.M svojim potpisom potvrđuju da nakon izvršenja ove isplate (45t eura) nemaju  nikakvih novčanih ili drugih potraživanja jedno od drugoga,a na osnovi bračne stečevine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 23 sati , tihana 3 je napisao:

Da li bi moglo proći?

Sporazum o podjeli bračne stečevine

Ovim sporazumom S.M rođ .M oib i S.M oib iskazuju svoju suglasnost da se bračna stečevina proizašla iz braka sklopljenog xxx u  x,a razvedenog xxx u x podjeli na način da S.M.rođ.M jednokratno isplati S.M iznos 45 tisuća eura (u kunama).

S.M rođ M ostaj kuća +okučnica  kat.čes ..na adresi xxx

S.M rođ M i S.M svojim potpisom potvrđuju da nakon izvršenja ove isplate (45t eura) nemaju  nikakvih novčanih ili drugih potraživanja jedno od drugoga,a na osnovi bračne stečevine.

Da, to bi bilo otprilike to.. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija