Jump to content

Rok plaćanja


Ghartausz

Preporučene objave

Pozdrav, prije pola godine, dobio sam prekršajni nalog sa svoju prvu prometnu kaznu, točnije za prekršaj koji sam napravio 2018. kada me je, bar kako sam ja razumio po onim što je pisalo u nalogu, snimila prijenosna kamera gdje sam vozio 40km/h vise od ogranicenja na dionici ceste od nekih 300m gdje je ogranicenje 70km/h. S obzirom da mi je to bio prvi prekršaj, poslao sam molbu da mi se kazna smanji ili bar dopusti da se plati na rate,te  napisao da se kajem, predložio uvid u spise suda, naveo razlog brže vožnje( djeda vozio u bolnicu,koji je preminuo nakon par dana), preložio ugovor o radu sa malim primanjima koje sam imao tokom sezone, te dokumentaciju sa biroa da sam trenutno nezaposlen. Danas sam dobio odgovor sa suda da se žalba odbacuje jer "...ovaj Sud nije našao da bi na štetu okrivljenika bila povrijđena bilo koja odredba prekršajnog materijalnog prava od strane izdavatelja obaveznog prekršajnog naloga", te nakon toga je navedeno da moram platiti 2/3 kazne(koja iznosi 2000kn) i 200kn troškova u roku od 8 dana. S obzirom da u skorije vrijeme neću imati traženi iznos tj. u roku od 8 dana, koji je rok za plaćanje cijelog iznosa kazne nakon tih 8 dana? Hvala unaprijed na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija