Jump to content

Ostavinski postupak, promjena poslovnog broja predmeta


MikiG

Preporučene objave

Na Općinskom građanskom sudu u Zagrebu u tijeku je ostavinska rasprava u kojoj sam ja u statusu nasljednice. Pošto pratim stanje predmeta na portalu e-predmet, jučer sam vidjela da je moj predmet promijenio poslovni broj i da se sada postupak vodi pod novim brojem ali na Općinskom radnom sudu u Zagrebu. Što bi to trebalo značiti, odnosno, da li sam trebala o tome biti pismeno obaviještena. Napominjem da me u postupku ne prati odvjetnik.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , MikiG je napisao:

Na Općinskom građanskom sudu u Zagrebu u tijeku je ostavinska rasprava u kojoj sam ja u statusu nasljednice. Pošto pratim stanje predmeta na portalu e-predmet, jučer sam vidjela da je moj predmet promijenio poslovni broj i da se sada postupak vodi pod novim brojem ali na Općinskom radnom sudu u Zagrebu. Što bi to trebalo značiti, odnosno, da li sam trebala o tome biti pismeno obaviještena. Napominjem da me u postupku ne prati odvjetnik.

 

 

Moram priznati da mi ne pada na pamet zašto bi ostavinski predmet bio prebačen na radni sud. Provjerite još jednom jeste li dobro upisali tražene podatke, iz vlastitog iskustva čuđenja potvrđujem da se i to može dogoditi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I mene je iznenadila ta promjena. Naime, primila sam obavijest u svom osobnom pretincu na portalu e-građani da ima promjena u mom sudskom predmetu i otvorivši poruku vidjela sam da je moj predmet sada na Općinskom radnom sudu. Pogotovo me iznenadilo što je navedeno da sam ja tužitelj a znam da nisam pokrenula nikakvu tužbu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija