Jump to content

Samostalno plaćanje doprinosa + Porezna uprava


Benzin

Preporučene objave

 Eh sada prijajavljen sam na 2 h dnevno na mirovinsko i zdravstveno i to je  ako se nevaram negdje oko 340 kn mjesecno i to si sam moram plaćati. Jer prijava na 8 h dnevno bi mi bila oko 1000 i nes kn,a pošto mi je trenutno ista stvar jel bio na 8h ili 2 h onda je ovo malo jeftinija varijanta. I danas smo dobili obavijest da Porezna zahtjeva da se upiše ime prezime i oib i dobili smo link preko kojeg se to može. E sada me zanima kontkerno oće li to meni povećati troškove ili porezna samo radi nekakvu evidenciju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Šta piše na tom linku, zbog čega morate dati svoje ime i prezime te OIB? Obje varijante su moguće iako povećanje troškova prijave ne bi se trebalo dogoditi osim ako niste direktor neke firme prijavljen na 2 sata, a bazu već imaju koju se ažurira non stop (HZMO, JOPPD, uvid u račune...)

uređeno: od Miljko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , Miljko je napisao:

Šta piše na tom linku, zbog čega morate dati svoje ime i prezime te OIB? Obje varijante su moguće iako povećanje troškova prijave ne bi se trebalo dogoditi osim ako niste direktor neke firme prijavljen na 2 sata, a bazu već imaju koju se ažurira non stop (HZMO, JOPPD, uvid u račune...)

Javljajamo se vezanu uz službeni upit koji su dobili od strane centralnog ureda Porezne uprave i da se na linku ispuni ime prezime i OIB kako bi mogli ažurirati bazu svih aktivnih i neaktivnih dostavljača na toj platformi preko koje radim i da je obavezan za sve i da je rok do 22.12. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija