Jump to content

Krediti,minusa,kartice


Depikolo

Preporučene objave

Imam tekući račun u pbz banci,dozvoljeni minus 20000 kn,dva kredita oko 140 000 kn.Nemam blokada niti dugova,ali problem je sljedeći..Na Internet bankarstvu vidim da mi od 01.03.banka smanjuje minus za 12 000 kn..Trazila sam već više puta reprogram po kreditima i minusu da mi se produže godine i smanji rata međutim svaki put odbija,kažu da nema reprograma..U kojoj banci bi mogla tražiti kredit za zatvaranje minusa i tih kredita?Sad je Korona i bojim se da mi nitko neće dati novi kredit a minus od 12 000 kn nema šanse da riješim do 01.03.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
Dana 01. 01. 2021. u 17:05, Borbena7 je napisao:

Kod njih vrijedi da se dozvoljava prekoračenje u razdoblju od 6. mjeseci i to u visini prosjeka primanja koji su  isplaćeni u zadnjih 6 mjeseci. S tim da je najviši dopušteni iznos prekoračenja 3 plaće/mirovine i nikako više od 40.000 kn.

Znate oi možda kad oni dozvoljavaju dozvoljeni minus? Ja vec 5 mjeseca dobivam plaću u Pbz i još nemam odobren minus a plaća mi je od od 7 000-10 000kn..da li treba njima neki dokument i da li možda oni to automatski svima odobre nakon 6 mjeseca. Zahvaljujem ako se zna neki odgovor 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Zoran Bogdanić je napisao:

Ja vec 5 mjeseca dobivam plaću u Pbz i još nemam odobren minus a plaća mi je od od 7 000-10 000kn.

već su trebali odobriti....odes kod njih i vidiš u čemu je problem....možda problem od prije zbog neurednosti u hroku ili jednostavno nisu upisali da ste stalno zaposlen (ako jeste)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija