Jump to content

Pravo financijskih tržišta - upit


JJStomper

Preporučene objave

Poštovani,

volio bih da netko tko se bavi tržištima kapitala odgovori na ovo pitanje.

Naime, trgovanje financijskim insturmentima mi ide jako dobro te su neki ljudi(prijatelji) zaintersirani da jednako tako trgujem njihovim novcem. Znam da to ne ide tek tako već da su potrebni određei uvjeti, licence i slično. 

Ne želim se upuštati u to prije nego sam siguran što mi je prije napraviti pa ako mi možete ukratko objasniti ili me uputit gdje mogu pročitati direktne regulative koje se odnose na Hrvatsku. Gdje mogu nabaviti licencu i slicno ukoliko je potrebna te koji su načini mogući. 

Lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
, JJStomper je napisao:

Poštovani,

volio bih da netko tko se bavi tržištima kapitala odgovori na ovo pitanje.

Naime, trgovanje financijskim insturmentima mi ide jako dobro te su neki ljudi(prijatelji) zaintersirani da jednako tako trgujem njihovim novcem. Znam da to ne ide tek tako već da su potrebni određei uvjeti, licence i slično. 

Ne želim se upuštati u to prije nego sam siguran što mi je prije napraviti pa ako mi možete ukratko objasniti ili me uputit gdje mogu pročitati direktne regulative koje se odnose na Hrvatsku. Gdje mogu nabaviti licencu i slicno ukoliko je potrebna te koji su načini mogući. 

Lijep pozdrav

Probaj te preko interneta, stupit u kontakt sa nekim ovlaštenim brokerom.
Ima dosta zakona na tu temu - treba guglati.
A, možete se u nekoj knjižari raspitati za Knjigu - Priručnik dr. Jakše Barbića, na tu temu-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija