Jump to content

Otvaranje j.d.o.o.


mladenc

Preporučene objave

Poštovani

Imam nekoliko pitanja.Imam 40 godina i više od 15 godina radnog staža u struci.Završio sam sss elektroničar-mehaničar,naknadno sam polagao ispite za: 1.zaštitar-tehničar(MUP Zagreb),      2.gospodarenje        radnim      tvarima        (obavljanje djelatnosti prikupljanja,provjere propuštanja,ugradnju i održavanje ili servisiranje rashladnih i klimatizacijskih uređaja te dizalice topline Kategorija 1           (FSB Zagreb),                                                 3.Trgovačko poslovanje (HOK Varaždin).      Serviser (instalater) sam svih kućanskih aparata,antenski sustavi,telekomunikacije,ozvučenja,alarmi,video nadzor,vatrodojava plinodojava,detekcija co2,kontrola pristupa,radnog vremena,zaštita artikala,portafonija,kao vanjski izvođač radim za A1,Iskon,Terakom.Pitanja su sljedeća:

1. Ako otvorim j.d.o.o. dali mogu nastavit radit servise kućanskih aparata i bijele tehnike,ako nemam majstorski ispit?             2.S obzirom da nemam vss dali može tvrtka dobit dozvolu za rad poslova tehničke zaštite,s obzirom da ja imam dozvolu kao fizička osoba i više od 15 godina iskustva u poslu ?                                 3. Koje su mi opcije za otvaranje  j.d.o.o  s obzirom da želim radit sve nabrojeno..

Zahvaljujem na odgovoru.

lp..

             

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem na odgovoru i utrošenom vremenu.

Ali bih Vas zamolio malo detaljnjije što se tiče tehničke zaštite(alarmi,videonadzor,vatrodojava, plinodojava).

Nisu mi previse jasni svi ti pravni termini u Vasem linku,dali ja mogu mogu sa svojom stručnom spremom,ispitima i radnim iskustvom radit te poslove,koji su to sve uvjeti koje moram ispunjavati za bavljenje tom djelatnoscu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija